« Terug naar het berichtenoverzicht
Door: Evelien
Categorie: Webwinkels
Geplaatst op: 19/1/2018
19
jan
Coolblue opende gisteren een nieuw witgoeddepot in de Gelderse stad Apeldoorn. Vanuit dit depot levert de webwinkel met haar eigen bezorgdienst CoolblueBezorgt grote bestellingen naar klanten in Gelderland en Overijssel. Denk hierbij aan wasmachines, drogers en koelkasten, maar bijvoorbeeld ook grote TV's. De eigen bezorgdienst van Coolblue werd in 2016 gelanceerd om de bezorging van grote pakketten zelf uit te kunnen voeren.

Coolbue in Apeldoorn
Coolblue verzorgt de zogenaamde 'last mile delivery' van grote pakketten graag zelf. Daarom werd in 2016 een eigen bezorgdienst gelanceerd met de naam CoolblueBezorgt. Wanneer je bij de webwinkel een wasmachine, koelkast of ander groot product koopt, wordt deze zo snel mogelijk bij je thuis afgeleverd door Coolblue's bezorgers. Om in te kunnen spelen op het groeiende aantal bestellingen opende de online retailer gisteren een regionaal witgoeddepot in Apeldoorn. Vanuit dit magazijn worden klanten in Overrijsel en Gelderland bedient. Er vertrokken direct 10 goedgevulde blauwe bussen vanuit het nieuwe depot. De missie: veel klanten blij maken met hun witgoedbestelling! Pieter Zwart, Beginbaas bij Coolblue licht toe: "Bij het afleveren van grote producten kom je bij klanten over de vloer en dat is heel persoonlijk. Dit geeft ons de kans om iets extra’s te doen en onze klanten op die manier écht te verwonderen."
1.000 extra bezorgers
De nieuwe locatie in Apeldoorn is het 6e regionale witgoeddepot van Coolblue, naast Rotterdam, Utrecht, Amsterdam, Tilburg en Groningen. In oktober 2017 maakte Coolblue bekend dat het bedrijf maar liefst 1.000 extra medewerkers zoekt om als bezorger voor de webwinkel aan de slag te zijn. Zo'n 100 nieuwe bezorgers gaan aan de slag in Apeldoorn. "Blije bezorgers zorgen voor blije klanten. Daarom bieden wij bezorgers een vast salaris, een ongekend leuke werksfeer, een baan dichtbij huis en regelmatige confettidouches. In ruil zorgen onze nieuwe collega’s voor kracht en een glimlach bij onze klanten", aldus Pieter Zwart.
« Terug naar het berichtenoverzicht
Om te reageren moet je eerst inloggen
Gerelateerde berichten
Populair
Blog je mee?
Ben jij enthousiast over JouwAanbieding en vind je 't leuk om te schrijven? Klim in de pen en schrijf mee op het blog van JouwAanbieding. Vertel ons jouw motivatie en wie weet lezen we binnenkort hier wel jouw berichten!
Bericht insturenNieuws melden
Heb je een tip voor onze redactie? Een nieuwtje of een onderwerp dat zeker niet mag ontbreken op het JouwAanbieding-blog? Stel ons op de hoogte, en we gaan er mee aan de slag!
Nieuws melden